Головна | Додати в обране | Вибрати мову: рус укр

Поздоровлення, тости з днем народження, ювілеєм

Додайте собі наш гаджет
Стихи на заказ.


Лучшие авторы:


Олена Качуріна (приклади робіт) - вірші, поздоровлення, любовні серенади.
Напишу для вас привітання та тематичні роботи в будь-якому стилі.
Приймаю замовлення з написання вітальних серенад до будь-якої пісні і на будь-який мотив.
Оперативність і оригінальність гарантую.
Контакти: email: hothelen2005 [Гат] mail.ru; Моб. тел.: 8-902-524-89-24


Микола Бельський (приклади робіт) - вірші, поздоровлення, сценарії.
Послуги сценариста, пародиста, автора вітальних та іронічних віршів. Закінчив Кубанський Держуніверситет (ф-т романо-германської філології). Протягом двох років співпрацюю з О. Золотова та Я. Арлазорова. Писав сценарії, пародії, капусники, тексти для новорічних і корпоративних вечірок у віршах і прозі.
Контакти: email: nikolai_elski [Гат] mail.ru; Мій моб.: 8 916 071 63 13Автори поздоровлень все сюда!

На сайті відкрито розділ, де кожен бажаючий може розмістити приклади своїх робіт і контактну інформацію. Відвідуваність сайту більше 10000 осіб на день. Тут Ви зможете заявити про себе і отримати замовлення.
Для публікації пишіть на mail.mikhail@gmail.com
Умови:
1) Розміщувати на сайті настійно рекомендується лише власні роботи. Забороняється розміщення творів, запозичених у інших учасників, або сторонніх робіт, або їх модифікованих версій допускається за наявності письмової згоди (досить по e-mail на адресу модераторів) автора початкового твору. При неможливості встановити останнього такі роботи в полі "Copyright" відправник зобов'язаний супроводити позначкою "Колективне творчестко".
2) Про виявлені факти привласнення робіт (плагіату) учасник має право звернутися до модераторів. Модератор зобов'язаний протягом декількох днів після отримання заяви розв'язати проблему.
3) При розміщенні твору на stost.com.ua автор передає порталу невиключні права на публікацію цього твору.
4) Адміністрація порталу не несе відповідальності за будь-яке поширення матеріалів учасників, не пов'язане безпосередньо з діяльністю порталу stost.com.ua, і за збереження авторства у випадку публікації матеріалів взятих з stost.com.ua на інших сайтах.
5) У випадку виникнення претензій з боку правовласника творів адміністрація порталу залишає за собою право видалити твори, наявність яких на порталі викликало невдоволення правовласника, без попереднього попередження її автора.


Додайте Ваші привітання. Автори найкращих привітань отримають грошові винагороди (10 $ за привітання). (Увага: вказуйте реальну адресу електронної пошти і уважно вибирайте категорію, у ній буде привітання.)

Додай своє поздоровлення!