Головна | Додати в обране | Зробити стартовою

Поздоровлення, тости з днем народження, ювілеєм

Додайте собі наш гаджет
сценарій свята день святого валентина


Поздравления -> Сценарії до свят -> сценарій свята день святого валентина:

Сценарій: Поздоровлення і сценарії / сценарій свята день святого валентина

Пісні кохання - сценарій свята день святого валентина

Кожен клас заздалегідь готує театральну постановку однієї з легенд про кохання. Можливі легенди для постановки дані у сценарії. Вони можуть бути будь-якими іншими, головне - провідний вечір повинен заздалегідь знати який клас готує якусь легенду.
У залі затемнення. Під музику виходять дівчата у білих туніках зі свічками. Дівчата ставлять свічки по краю сцени і йдуть. Звучить мелодія грецького танцю "Сіртакі". На сцені з'являються боги у грецьких туніках. Вони виконують танець і під стихають музика сідають на сцені. Починається бесіда.

1 бог: Скажи мені, брате мій, віриш ти в любов земну? У те, що сильніше вона любові богів?
2 Бог: О брате мій, я кажу тобі: любов людей прекрасна! Вона здатна зруйнувати і створити, подолати простір, час, спокусу.
1 бог: Ти погано спав повинно бути ...
2 бог: Не віриш ти моїх слів: , так подивися на землю.
танцювальна композиція "Орфей і Еврідіка". За сценою звучить жіночий голос.
Ви настільки забудькуваті, наскільки незабутні, -
Ах, ви схожі на посмішку вашу!
Сказати ще? - Злотий ранку краше!
Сказати ще? - Один у всьому Всесвіті!
Самою любові діте військовополонений,
Рукою Чіліні ваянная чаша.
Друг, дозвольте мені на лад старовинний
Сказати ніжну любов на світі.
Я Вас люблю. Моя любов невинна.
Я кажу, як маленькі діти.
Друг! Все пройдет. - Віскі в долонях стиснуті?
Життя розтисне! - Младен військовополонений -
Любов відпустить Вас, але - натхненний -
Всім пророкочет мій голос крилатий -
Про те, що жили на Землі колись
Ви, - настільки забудькуватий, як незабутній. < br> 2 жіночий голос:
Що мені стихії, що могутній бог, -
Вони не владні наді мною,
Є тільки ти коханий!
І з губ моїх останній самий зітхання
зіллється лише в твоє святе ім'я!
Голос 1 бога:
Ну то помри ж! (спалах, звук блискавки) без душі опускається Еврідіка на руки молодої людини (Орфея). Свічки по черзі гаснуть, крім тієї, що сама близька до закоханих.
Орфей (схиляється над дівчиною, читає вірші) :
Я повторюю твоє ім'я
У темряві, у пітьмі мовчазною,
І звучить воно так віддалено,
Як ще ніколи не звучало.
Це ім'я яскравіше, ніж сонце,
І сумніше, ніж дощ стомлений.
Я повторюю твоє ім'я
У темному в пітьмі мовчазною,
Коли збираються зірки
До місячним водопою,
І дрімають, звісившись, листя,
Смутні, над стежкою.
(Молода людина обіймає дівчину)
І зда я собі у цю пору
пустотою зі звуків і болю,
збожеволілими годинами,
Що про минуле співають мимоволі.
Гасне остання свічка. У темряві залу звучить пісня "Кохання, не покидай мене".
Лунає подібний ударів дзвони голос 1 бога:
зморшками множиться шкірка -
Любов поцветет,
Поцветет і скукожітся ...
На Олімп сходить Орфей. Боги його з цікавістю розглядають.
Орфей: Боги! Неужто любов - настільки тяжкий гріх? Невже закохані гідні кари? Нехай так!
1 бог: Так ти підеш за нею? Ну що ж, іди, але знай: ціною повернення її може стати життя твоє.
2 бог: Іди, але пам'ятай: ти повинен довести, що є на світі любов земна.
< b> Орфей: згоден я.
Гасне світло. Орфей і боги залишають сцену. До виступу готується перший клас. На сцені відбуваються перестановки необхідні. У цей час звучать вірші. (Вони й надалі виконують роль зв'язок між епізодами - легендами, - будучи введенням в постановку).
ЕПІЗОД 1. Казки Андерсена "Русалонька"
Жіночий голос:
Весна наводить сон. Уснем.
Хоч нарізно, а все ж здається: все
розрізненості зводить сон.
Авось побачимося уві сні.
ЕПІЗОД 2. ЛЕГЕНДА "НЕЗАБУДКА"
Давним-давно, коли люди ще тільки пізнали любов, на березі річки сиділи дівчина і хлопець. Закохані раділи кожній хвилині, кожному подиху вітерця, кожний рух гілки, схиленою над водою. Раптом, вдалині спалахнула синя іскорка, потім ще один, потім ще ... І незабаром стало ясно, що це не вогні, а маленькі квіти, які синявою своєї могли б посперечатися з блакиттю небес. Юнак помітив, як засяяли очі його коханої і, не роздумуючи, побіг стежкою, туди, де гойдалися сині віночки. Він уже повертався з квіткою в руці, лишалося толко минути край болота, уздовж якого лежав шлях, але подскальзнулся і впав прямо в чорну рідину. Зрозумівши, що загибель неминуча, зібравши останні сили, він викинув квітка на берег і крикнув коханої: "Не забудь!" з тих пір ця квітка називають незабудки.
Чоловічий голос:
Я тебя отвоюю в усіх земель, у всіх небес
Від того, що ліс - моя колиска, і могила - ліс, < br> Тому, що я про тебе спою - як ніхто.
Я тебе отвоюю у всіх часів, у всіх ночей,
У всіх золотих прапорів, у всіх мечів.
Я тебе отвоюю у всіх!
ЕПІЗОД 3. "ВИКРАДЕННЯ Персефона Аїдом"
Була в богині Деметри юна прекрасна донька Персефона. Її батько - Зевс - призначив її в дружини похмурому своєму братові - Аїду. Аїд вирішив негайно викрасти її. Богиня Деметра розгнівалась на громовержця Зевса за те, що віддав без її згоди дочку. Вона покинула Олімп і довго блукала між смертними, проливаючи гіркі сльози. Замерзла життя на землю. Воплі голодних неслися до неба, але не слухала Деметра ім. Нарешті, Аїд погодився пустити Персефону до матері. Деметра повернула родючість землі, але щороку, рівно на його чверть покидає свою матір Персефона, щоб зустрітися з чоловіком, і знову сумує Деметра, і наступає на землі день холоду, і безпліддя ...
Голос Орфея:
Усі пишність
Труб - лише тільки лепет
Трав перед тобою.
Голос Еврідіки:
Як права і ліва рука -
Твоя душа моїй душі близька .
заплющив Ми, блаженно і тепло,
Як праве і ліве крило.
Голос Орфея:
Але вихор встає - і прірва пролягла
Від правого - до лівого крила.

ЕПІЗОД 4. "Івушка"
В одному селі жила девушка. А вона була соромлива і дуже хороша собою. Полюбила вона мисливця, який жив на краю селища, але він не звертав на неї уваги. Кожен вечір йшов він до річки і розмовляв з вербами. Нікому з людей він не наважився б сказати те, що шептав деревах. Довго сумувала дівчина й вирішила стати вербою, щоб коханий, нарешті, помітив її. Пішла вона до відьмі і та, вислухавши уважно, напоїла дівчина чарівним настоєм. З тієї пори біля річки з'явилося небаченої краси дерево. Щовечора приходив мисливець на беріг. Запримітив він одну вербу, поруч із якою йому було затишно і радісно. Полюбив він цю вербу, і приходив він до неї кожен вечір. І не знав мисливець, що весь день чекає його дівчина і плаче, а до вечора, коли він приходить до неї в гості, сльози її висихають. З тих пір і звуть ці верби плакучими.
Світло знову гасне. Горить «блукаюча» свічка: це Орфей йде на зустріч своїй долі. Він вдивляється в обличчя тих, хто сидить у залі і рухається від останніх рядів до перших.Звучить музика з опери "Юнона і Авось". Хор "Алілуя любові!"
Голос Еврідіки зі сцени: Орфей!
Голос Орфея: Еврідіка!
Орфей піднімається на сцену і від своєї свічки запалює іншу, яку тримає в руці Еврідіка. На задньому плані боги шикуються у вигляді півмісяця. У кожного в руці - запалена свічка! Орфей і Еврідіка тримають один одного за руки.
1 бог: Ти маєш рацію, мій брат - кохання благословенна. Вона здатна зруйнувати заслони, гідні люблять щастя!
2 бог: Перед тобою - два люблячі серця: вони тому надійна порука.
Музика звучить голосніше. Орфей і Еврідіка виходять вперед, піднімають руки зі свічками вгору. Їх жест повторюють боги.

Автор: Отправить

Оценка: -51
-2 -1 +1 +2

Сценарій: Поздоровлення і сценарії / сценарій день святого валентина

Класна година на тему "День закоханих" - сценарій день святого валентина

Звучить пісня "На той битий шлях ..." у виконанні А. Пугачової. Валентин - Валентина - милий зворушливий свято, яке давним-давно широко відзначається на Заході, а тепер почав "щеплення" і у нас, на російському грунті, - про день святого Валентина, покровителя всіх закоханих. Це свято не має глибокої релігійної основи. Він пов'язаний зі зворушливою і сумною історією двох закоханих. У III ст. н.е. римський імператор Клавдій II видав указ, що забороняє людям одружуватися. Він вважав, що шлюб утримує чоловіків вдома, а їхнє призначення - гарними бути солдатами і відважно битися за Рим. Молодий християнський священик Валентин не послухав указу і таємно вінчав юних закоханих. Виявивши ці одруження антидержавні, імператор звелів укласти порушника до в'язниці і потім стратити. У в'язниці Валентин, позбавлений священних книг, урізноманітив свій вимушений дозвілля тим, що писав записки дочки тюремного наглядача. Очевидно, і записки були гарні, і донька. Молоді люди полюбили один одного. Перед стратою, 14 лютого 270 р., він послав дівчині прощальну записку з короткою фразою "от Валентина", яка згодом стала означати вічну прихильність і відданість. А дата смерті священика навіки залишилася в пам'яті людей.

Звучить пісня "Море хвилюється раз" (гурт "Рідна мова "). В Америці, Англії, Японії в цей день ви не зустрінете жодної жінки без квітки або букета. Хочеться сподіватися, що і росіянки в цей день відчують себе жінками, бажаними, шанованими. Отже, квіти коханим.

Звучить песня "Конвалії" у виконанні групи "Смак меду". Давайте трохи поговоримо про імена Валентин і Валентина. Що в імені тобі моєму? Валентина - сильна, здорова. Валентину відрізняє велика доброта. Їй важко відмовити людині допомоги. Погоджуючись комусь допомогти, Валентина може пожертвувати своїм часом і планами. Валентина не в змозі переносити чуже горе, неодмінно висловить своє співчуття в тій чи іншій формі. У сімейне життя Валентина занурюється з головою. Ворогів в Валентини, можна сказати, немає, є заздрісники, але їх вона обеззброює своєю добротою. Валентин - сильний, здоровий. Він вірний друг, товариш, і йому довіряють таємниці. Гарну книгу віддає перевагу футбольному матчу. Не курить. Любить збирати гриби, ловити рибу, взагалі любить бути в природі. Грає в шахи, розгадує кросворди. Не буде сваритися з дружиною через порожнього холодильника. У жінці цінує скромність, поступливість, тихий норов. Невлюбчів. Зберігає вірність у шлюбі. Не любить випити. Знаходить спільну мову з батьками дружини, не відмовляє в допомозі сусідам та знайомим.

Звучить песня "Пізній ангел" у виконанні Й. Кобзона. Отже, квіти коханим - другий прикмета свята. "Валентинки", маленькі записочки одне одному, в яких пишуть лише добрі слова, щирі привітання і найкращі побажання. Є й такий варіант привітання: на листівці обов'язково має бути червоне сердечко. Навіть можна наклеїти на листівку сердечко. За традицією така листівка не підписується, а адреса - чтоб адресат міг здогадатися, хто її автор. Це прекрасна можливість для людей боязких, яким не вистачає сміливості зізнатися в любові, повідати свої почуття. Якщо пояснення в любові не будуть прийняті, то можна і не зізнатися, що ви їх автор. Такі листівки можна подарувати і не тільки коханим: подрузі, колезі по роботі, самотньому сусідові і т.д. Зі святом колись закохані в любові пояснювалися наодинці. Тепер інші часи. В Аргентині, наприклад, увійшли в моду освідчення в коханні, написані на транспарантах, простягнутих через вулицю. Якийсь Фернандо заявляє всім перехожим, що він не може жити без своєї Мерседес. Для цього достатньо подзвонити в контору фірми "А еро", продиктувати текст любовного пояснення і додати чек на 50 доларів. Після цього на обраній вулиці з'являється плакат, який висить від 5 до 7 днів. Та й ми на московських вулицях бачимо рекламу - визнання молодого бізнесмена своїй дружині: "Я тебе люблю". А ось індієць Діпак Саял зумів сто разів написати "Я вас люблю" і один раз "Ви мені подобаєтесь" на зернятко рису, яке він подарував своїй коханій. Його праця не пропала: він завоював руку і серце коханої.

І третя прикмета. Як не дивно, дарують один одному шоколад. У цього звичаю своя історія, правда, не підкріплена достовірними джерелами, але переходить з уст в уста. Точно відомо тільки, що є шоколад стали порівняно недавно, років сто тому, а до того його тільки пили. З незапам'ятних часів, ще до нашої ери, індіанці Центральної і Південної Америки готували "гіркий", тобто без додавання цукру, напій з шоколаду, вважаючи, що він володіє чарівною силою. Але ось з'явився геніальний винахідник на ім'я Валентин і зробив маленькі сувенірні шоколадки, які можуть виготовити в будь-яких формах. Такі шоколадки відразу стали найбільш популярним подарунком на день святого Валентина, тим більше, що завдяки щасливому випадку ім'я покровителя всіх закоханих і винахідника кращого подарунка для них збігалися.

Романс "Квіти" у виконанні Валерії. Висловлювання про любов:
1) Твоя любов, мій друг, дорожче скарбу.
почесну корону королів;
Наряднішою багатого вбрання,
Полювання соколиного веселіше.
(Шекспір)
2) Як по-різному люблять Тетяна Ларіна і Анна Кареніна. Але як повно і високо їх почуття до коханого.
3) Любов з хорошою піснею схожа,
А пісню нелегко скласти.
4) Любов - це не тільки відчуття,
Це ще й мистецтво. < br> (Бальзак)
5) Любов - стан повної гармонії.
6) Любов - це невідома країна, і ми всі пливемо туди кожен на своєму кораблі, і кожен з нас на своєму кораблі капітан і веде корабель своїм власним шляхом.
І все-таки про кохання розказують, кажуть натхненно, прекрасно.
7) І, звичайно, про поцілунки.

Чи знаєте ви?
Кожного разу, цілуючи людини, ви передаєте йому 9 мл води, 0,189 млг органічних частинок, 0,7 мг жиру і 250 видів різних бактерій. Жінки за своє подружнє життя з'їдають 8-12 кг губної помади.

У різних країнах світу цілуються по-різному:
а) У Китаї стосуються щоками. < br> б) Ескімоси Аляски труться носами.
в) У екваторіальній Африці чоловіки тричі потискують великий палець руки у жінки.
г) А в Гамбії притискають жіночу долоню до свого носа.
д) У Полінезії партнери зубами висмикують один одному волосся з брів.
е) "Поцілунок" - для хвилювання батьків. І як же не згадати слів пісні "А мені мама, а мені мама цілуватися не велить".
(Включення запису пісні).
8) І все ж якщо буде щастя продаватися, то за ним вишикується сама довга черга.
Звучить пісня "Хто за щастям, я за вами" у виконанні В. Толкунової.

Автор: Отправить

Оценка: -18
-2 -1 +1 +2Страницы:
  [1]  

Додайте Ваші привітання. Автори найкращих привітань отримають грошові винагороди (10 $ за привітання). (Увага: вказуйте реальну адресу електронної пошти і уважно вибирайте категорію, в яку потрапить поздоровлення.)

Додай своє поздоровлення!