Головна | Додати в обране | Зробити стартовою

Поздоровлення, тости з днем народження, ювілеєм

Додайте собі наш гаджет
Ювілеї


Поздравления -> Тости -> Ювілеї:

40-РОКІВ-це багато і мало. Много для тих, хто втомився від життя, Мало для тих, кому часу мало, але в житті своєї завжди встигав. Обично жінки під сорок, про Возвраст своєму намагаються мовчати, Гнетет їх цифра "40", та спогадів купу, і немає бажання возрожать. А ти як 20 років тому: стройна бадьора і блиск в очах. Сідішь сьогодні поруч з нами і хочеться сказати віршами: "Скільки Вам років? Дайте відповідь, свій нам відкрийте секрет. Ми раді Вас привітати з днем народження. От щирого серця побажати Вам щастя. Пусть Ваше серце вічно не старіє, ну а зморшки можна не рахувати. Здоровья ми бажаємо Вам міцніше і сил неісякаемий запас Желаем бадьорості успіху настрою. Сердечно всі ми вітаємо Вас.

Автор: Лілія Отправить

Оценка: -5
-2 -1 +1 +2

Поет не знає, Сколько років Його душі. не затьмарює Судьби світанок На віражі Округлих дат Луна седин в ночі турбот. Талант завжди в шляху один Вперед Зовет. І тому Желаю Вам Букети щастя, Честь по розуму, Огонь словами Божьім участю, Тепло рідних, Друзей захват До поклоніння, Щоб шум весни не замовк Ні на мить. І нехай складає Вам сонет Бог - протеже ... Поет, не знає Сколько років Його душі.

Автор: Федоров Павло Борисович Отправить

Оценка: 9
-2 -1 +1 +2

Немов новенький полтинник, Что виблискує і блищить, Ви сьогодні іменинник, "Сліпуче на вигляд"! Каждий рік Вам чимось доріг, Дні стрімко летять, Уж не 30 і не 40 Вам сьогодні +50! Пожелаем грошей купу Настроеній найкращих, Уйму щастя, зустрічей з друзями І приємних снів ночами. Всех можливих побажань, Благ земних і нових "знань ". в формі бути завжди відмінної, Достіженій в житті особистої Каждий день несе нехай радість, Позже всіх наступить старість. Теплих слів, у роботі завзяття ... Ми даємо благословення, Щоб діти, краще онуки Вам дарували життя без нудьги, А ще удач, везіння в золотий Ваш день народження! Путь без горя і незгод Много-багато років вперед!

Автор: Lis Отправить

Оценка: 262
-2 -1 +1 +2

З чим би тебе привітати? ... Вітаю тебе з тим, що тебе є кому поздоровляти! Це, погодься, важливо. І це - твоя заслуга. Тому що такого розумного, веселого, товариську людину я ще не зустрічав. Залишайся таким же завжди! Вітаю!

Автор: Отправить

Оценка: -93
-2 -1 +1 +2Страницы:
  [1]  

Додайте Ваші привітання. Автори найкращих привітань отримають грошові винагороди (10 $ за привітання). (Увага: вказуйте реальну адресу електронної пошти і уважно вибирайте категорію, в яку потрапить поздоровлення.)

Додай своє поздоровлення!