Головна | Додати в обране | Зробити стартовою

Поздоровлення, тости з днем народження, ювілеєм

Додайте собі наш гаджет
Хрестини


Поздравления -> Тости -> Хрестини:

Принесли дитятко в храм,
Де Ісус охрестить Сам
Дасть Отець благословіння 
Боже в цьому провидіння.
Тож вітаємо батьків, 
Многа літ і многа днів
Хресним всім за приклад бути,
Скарби духовні роздобути.
У любові й мирі жити,
Царство Боже заслужити!
Немовлятко-божий дар
Життя за нього -на вівтар.


 

Автор: Оксана СвітлаОтправить

Оценка: 0
-2 -1 +1 +2

Тости на хрестини

Автор: Отправить

Оценка: -7
-2 -1 +1 +2

В будинку хвилювання і радість. У колисці, сопучи, спить маленький чоловічок. Батьки розчулюють, дивлячись на нього, і дякують Бога за первістка. Нехай маленький чоловічок росте здоровим, набирається сил і приносить своїм батькам тільки радість. А якщо хвилювання - то тільки приємні.
Піднімемо келихи, шановні гості, і вип'ємо за первістка і за його прекрасних батьків!

Автор: Отправить

Оценка: 34
-2 -1 +1 +2

У дитини поки немає віри, не прокинулися розум і совість. Але дитина не відділимо від батьків. Всім своїм єством він пов'язаний з ними і, якщо сім'я християнська, вона не може примиритися з тим, щоб її дитина був відірваний від божественної благодаті.
У момент Хрещення Святий Дух освячує всі істота немовляти. При хрещенні батьки і хресні беруть на себе зобов'язання вкласти віру в душу дитини.
Я пропоную тост за хресних, на яких лежить велика відповідальність за духовне зростання їх хрещеника (хрещениці)!

Автор: Отправить

Оценка: 12
-2 -1 +1 +2

Хрещення - це вступ людини до Церкви і прилучення його до "Тіла Христового". Христос заповідав нам хрещення водою, бо вода є символом очищення та оновлення душі.
Хрещеними називаються ті, хто бере на себе обов'язок духовно допомагати хрестився на перших порах його життя до Церкви.
Я пропоную випити за хресних батьків, або як їх ще звуть, за воспріємников! За їх здоров'я і за те, щоб вони впоралися з покладеними на них обов'язками! За Кума і Куму!

Автор: Отправить

Оценка: 33
-2 -1 +1 +2

Один розумна людина сказала: "Вся принадність дітей для нас дорослих пов'язана з надією, що вони будуть краще за нас". Побажаємо ж нашим молодим батькам, щоб їх дитина виріс здоровим і був кращий за них. Я думаю, батьки від цього будуть тільки щасливі. Вип'ємо ж за "принадність дітей" в нашому житті!

Автор: Отправить

Оценка: 52
-2 -1 +1 +2

Великий російський письменник Достоєвський сказав: "Без дітей не можна було б так любити людство". Розвиваючи цю думку, можна сказати, що з народженням кожної дитини зростає любов у людей до своїх побратимів. Тому я хочу побажати молодим батькам, щоб у них народився, ще як мінімум один, а то й дві дитини, щоб життя людей наповнювалася любов'ю. Адже діти - це чудово! Вип'ємо ж за це!

Автор: Отправить

Оценка: -6
-2 -1 +1 +2Страницы:
  [1]  

Додайте Ваші привітання. Автори найкращих привітань отримають грошові винагороди (10 $ за привітання). (Увага: вказуйте реальну адресу електронної пошти і уважно вибирайте категорію, в яку потрапить поздоровлення.)

Додай своє поздоровлення!