Головна | Додати в обране | Зробити стартовою

Поздоровлення, тости з днем народження, ювілеєм

Додайте собі наш гаджет
Чоловік і дружина


Поздравления -> Тости -> Чоловік і дружина:

Коли француз обіймає француженку за талію, його руки сходяться позаду, і не тому що у французів такі довгі руки, тому що у француженок така тонка талія. Коли американська дівчина сідати на коня, її ноги дістають до землі, та це не тому що в америке такі маленькі коні, тому що в американських жінок такі довгі ноги! Коли російський мужик йде на роботу, він плескає жінку по дупі, і коли чоловік повертається дупа дружини ще трясеться, і не тому що у росіян жінок такі товсті дупи, а тому що у наших російських чоловіків такий короткий робочий день! Так вип'ємо ж за конституцію!

Автор: Марсель Отправить

Оценка: 180
-2 -1 +1 +2

Христос сказав: "Все, що візьмеш, розлучиться з тобою. Все, що віддаси, залишиться з тобою ".
Своє серце я віддав моїй дружині багато років тому і не помилився. Наша любов зберігає нас, допомагаючи долати життєві негаразди.
Я піднімаю свій келих за мою дорогу дружину!

Автор: Отправить

Оценка: 219
-2 -1 +1 +2

Хороша дружина завжди знає, що потрібно її чоловікові. Так говорить народна мудрість. У цей прекрасний святковий день я хочу побажати тебе, дорога, іскритися променистою посмішкою подібно до весняного сонця. Спасибі тобі за твою доброту і душевну щедрість. За тебе, люба!

Автор: Отправить

Оценка: 36
-2 -1 +1 +2

Знаменитий француз Жан-Поль писав:
"Хто хоче в життя свою залучити якийсь ідеал і в душі своєї його плекає і живить, той захищений їм від болю, та отрути часу: "
Друзі мої, ми маємо ідеал - наші улюблені жінки! А значить, ми поза небезпекою. За наших дружин! За наш ідеал!

Автор: Отправить

Оценка: 11
-2 -1 +1 +2

"Шлях доброї жінки усіяний квітами". Моя дружина всюди залишає квіти добра і любові. І я вдячний їй за те, що живу серед запашних троянд щастя.
Я піднімаю цей келих за твою красу, дорога дружина. Спасибі за те, що ти в мене є!

Автор: Отправить

Оценка: 13
-2 -1 +1 +2

"Повний уваги і поваги до своєї дружини чоловік поважає себе в її обличчі і намагається сплести для неї ланцюга з квітів", - сказав один філософ.
Вип'ємо, друзі, за наших прекрасних жінок, що підносять нас, чоловіків!

Автор: Отправить

Оценка: 6
-2 -1 +1 +2Страницы:
  [1]  

Додайте Ваші привітання. Автори найкращих привітань отримають грошові винагороди (10 $ за привітання). (Увага: вказуйте реальну адресу електронної пошти і уважно вибирайте категорію, в яку потрапить поздоровлення.)

Додай своє поздоровлення!