Головна | Додати в обране | Зробити стартовою

Поздоровлення, тости з днем народження, ювілеєм

Додайте собі наш гаджет
За дітей


Поздравления -> Тости -> За дітей:

Тости за дітей

Автор: Отправить

Оценка: -3
-2 -1 +1 +2

Дочка запитала тата:
- Тобі скільки років?
- До тридцяти йде.
- А з якого боку?
Так вип'ємо за наших допитливих дітей!

Автор: Отправить

Оценка: 20
-2 -1 +1 +2

"Сім'я починається з дітей", - вважав А. И. Герцен. Так вип'ємо за них, за дітей!

Автор: Отправить

Оценка: 2
-2 -1 +1 +2

"Життя - це бурхлива річка з безліччю крутих поворотів і підводних каменів, облямована скелястими берегами печалі, квітучими садами радості і непримітними рівнинами буднів. Вирушаючи в плавання по ній, людина стає капітаном судна своєї долі. Чим більше загартований працею і утворений цей капітан, тим більше керований його корабель і тим менше буде зносити його бурхливою течією життя на рифи нещасть, і тоді він не зазнає корабельної аварії. Слід бути заздалегідь готовим до того, що судно буде обростати черепашками неприємностей і прикростей, що сповільнюють його хід до пристані благополуччя та радості, що з подібними явищами доведеться боротися особисто самому капітанові , часто вимушено пристаючи до скелястих берегів печалі і сірим берегів буднів.
Ці неприємності і біди потрібно сприймати як природну закономірність, а не як якусь випадковість чи злий рок . Всебічна підготовленість капітана - неодмінна умова для того, щоб благополучно пройти ріку життя ", - говорив Зуфар Фаткундінов. Давайте ж вип'ємо за, то щоб наш син був хорошим капітаном, а його судно завжди пливло за течією річки щасливою!

Автор: Отправить

Оценка: 19
-2 -1 +1 +2

Син запитав тата:
- Людина дійсно походить від мавпи?
- Кажуть.
- А чому горили ще залишилися?
- Вони виявилися розумнішими.
Вип'ємо ж за розвиток!

Автор: Отправить

Оценка: -6
-2 -1 +1 +2

Мені хочеться щоб двері будинку мого сина були завжди закриті для зла і відкриті для добра. Пропоную випити за це!

Автор: Отправить

Оценка: 1
-2 -1 +1 +2

Господа! Сьогодні серед гостей багато молодих людей, у яких все попереду. Часом юні не знають, чого їм бажати і до чого прагнути. Так давайте ж вип'ємо і побажаємо їм головного - доброго ставлення до людей. Це найвигідніше вкладення вашого духовного капіталу.

Автор: Отправить

Оценка: 4
-2 -1 +1 +2

Як говорив великий Шиллер: "Батьки менше за все прощають своїм дітям ті пороки, які вони самі їм прищепили".
Вип'ємо за те, щоб наші діти були краще за своїх вихователів і позбавилися від батьківських недоліків. Адже це мрія всіх батьків!

Автор: Отправить

Оценка: 29
-2 -1 +1 +2

Тільки в старості людина здатна побачити і зрозуміти, як швидкоплинна і нелегка людська життя. Давайте ж вип'ємо за те, щоб наші діти, онуки і навіть правнуки жили довго і щасливо.

Автор: Отправить

Оценка: 6
-2 -1 +1 +2

"Сину мій, та розум у нього свій", - говорять в народі. Це правда. Ніколи не соромся своїх батьків, люби їх, стався до них із розумінням.
Давайте вип'ємо за нашого синочка!

Автор: Отправить

Оценка: 2
-2 -1 +1 +2Страницы:
  [1]    [2]    [3]    [4]  

Додайте Ваші привітання. Автори найкращих привітань отримають грошові винагороди (10 $ за привітання). (Увага: вказуйте реальну адресу електронної пошти і уважно вибирайте категорію, в яку потрапить поздоровлення.)

Додай своє поздоровлення!